Kariera

KARIERA

Wciąż się rozwijamy i poszukujemy zdolnych, kreatywnych ludzi, którzy chcieliby z nami pracować. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, przeczytaj naszą Politykę Rekrutacji i wyślij maila

W obecnej chwili poszukujemy kandydatów na stanowisko:

1. TECHNOLOG

Zakres zadań i obowiązków:
– koordynacja i nadzór nad procesami technologicznymi
– kontrola jakości produktu/półproduktu
– akceptacja poszczególnych etapów produkcji;

Wymagania:
– znajomość branży poligraficznej – mile widziany absolwent Instytutu Poligrafii PW
– umiejętność pracy w zespole
– gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;

Oferujemy:
– zatrudnienie w firmie, która jest liderem w swojej branży z nowoczesnym parkiem maszynowym
– stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
– pracę w dobrych warunkach w młodym i sprawnym zespole.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres:
pawel.lubowicki@drukarniaperfekt.pl

2. OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH

OBOWIĄZKI:

·        obsługa maszyn introligatorskich

·        realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie ze standardami

·        kontrola jakości podczas produkcji

·        rejestracja czynności wykonywanych podczas produkcji zgodna ze standardami

WYMAGANIA:

·        doświadczenie zawodowe na stanowisku operator maszyn introligatorskich ( falcerka, oprawa klejona lub oprawa

twarda).

·        gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym

OFERUJEMY:

·        umowę o pracę

·        możliwość rozwoju zawodowego

·        prywatną opiekę medyczną

Zgłoszenia wraz z cv proszę wysyłać na maila: agata.banasiewicz@drukarniaperfekt.pl

3. POMOCNIK INTROLIGATORA

OBOWIĄZKI:

·        prace pomocnicze przy maszynach introligatorskich

·        prace manulane typu : insertowanie, konfekcjonowanie oraz pakowanie gotowego wyrobu

WYMAGANIA:

·        odpowiedzialność, dokładność

·        gotowość do pracy w systemi 3-zmianowym

·        doświadczenie, nie jest wymagane

OFERUJEMY :

Napisz do nas

10 + 8 =