Nasze certyfikaty

Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem

Posiadając system zarządzania jakością zgodny z  wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001/ISO 14001, dowodzimy, że nasze koncepcje i działanie opierają się na zorientowaniu na jakość w każdym procesie.

Zintegrowany system zarządzania w Drukarni Perfekt S.A. to połączenie procesów, procedur i praktyk działania w celu sprawnej realizacji polityki firmy, gwarancja wysokiej jakości produktów i usług oraz zadowolenia Klienta.

Forest Stewardship Council® (FSC®)

Certyfikat tej organizacji świadczy o pełnym zaangażowaniu naszej firmy w proces odpowiedzialnej praktyki wytwarzania produktu.

Na papierach wyprodukowanych z drewna znajdziemy logo systemu FSC®, pokazujące każdemu odbiorcy naszych produktów, że wyrób wykonano z drewna certyfikowanego oraz pochodzącego ze źródeł kontrolowanych.

Logo FSC®, rozpoznawalne na całym świecie, umieszczone na produkcie stanowi gwarancję staranności i dbałości o tereny leśne i ich wykorzystanie. Zasady te zostały ujęte w wartościach naszej firmy, ale przede wszystkim znajdują odzwierciedlenie i zastosowanie w jej codziennej produkcji.

Firma otrzymała Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2017

Wyróżnienie certyfikatem świadczy o tym, że:

– firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową,
– ryzyko transakcji z firmą jest minimalne,
– firma systematycznie realizuje zobowiązania.

Rzetelna Firma

Sprawdź naszą wiarygodność, klikając w poniższą ikonę